تعمیر کولرگازی اسپیلت

خانه » تعمیر کولرگازی اسپیلت

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

تعمیر کولرگازی اسپیلت ( کولرگازی اسپلیت )

تعمیر کولرگازی اسپیلت ( کولر گازی اسپلیت ) چگونه صورت می گیرد؟ کولرگازی سیستمی هوشمند و حساس می باشد که تعمیر آن بایستی در اولویت قرار گیرد. هدف از تعمیر کولر گازی آن است، این وسیله بتواند تا مدتها میهمان منزل شما باشد و با خرابی ناگهانی شما را به دردسر دچار نکند. امروزه تقریبا در تمام خانه ها کولر گازی به چشم می خورد ولی تعداد محدودی از افراد هستند که برای تعمیر کولرگازی ( تعمیر اسپیلت ) زمان مناسبی مشخص کرده و آن را مهم می دانند. از این رو در خیلی از مواقع افراد مجبور به خرید مجدد دستگاه می شوند. به همین دلیل است که تعمیر کولرگازی ( تعمیر اسپیلت ) از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی آن را مدنظر داشته باشید.
خدمات کارگاه سرویس و تعمیر کولرگازی نسیم سرویس در زمینه تعمیر کولرگازی به شرح زیر می باشد :
۱- تعمیر برد کولرگازی ، ۲- تعمیر کمپرسور کولرگازی ، ۳- تعویض کمپرسور کولرگازی ، ۴- تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی و… می باشد. در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت کولر گازی یا اسپلیت شما کاسته می شود.پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود را به دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

هزینه تعمیر کولرگازی ( مبلغ تعمیر کولر گازی  که در اینجا ذکر شده است حدودی بوده و کارشناس ما در محل به شما مبلغ نهایی و قطعی را خواهند گفت )

تعمیر و یا تعویض برد پنل: در صورتی که برد پنل کولرگازی شما قدرت دستور دادن به کمپرسور و یا موتور فن را دارا نباشد و ارور دهد و به تشخیص تعمیرکار معیوب باشد احتیاج به تعمیر و یا تعویض دارد. در این صورت ابتدا تعمیرکار قاب دستگاه را باز کرده و سپس برد دستگاه را با دقت جدا کرده و برای تعمیر به کارگاه می برد و پس از تست های انجام شده مشخص می شود که برد دستگاه قابل تعمیر می باشد و یا خیر. اگر برد قابل تعمیر باشد قطعه معیوب تعمیر می شود و برد را به پنل متصل می کنند و اگر غیر از این باشد برد اصلی دستگاه تهیه شده و بر روی کولرگازی شما نصب می شود.

تعویض خازن: خازن دو صفحه موازی فلزی می باشد که در میان آن لایه ای از هوا یا عایق قرار می گیرد خازن ها انرژی الکتریکی را نگه داشته و به همراه مقاومت ها، در مدار تایمینگ استفاده میشوند.در بعضی مواقع دلیل باد گرم زدن کولرگازی سوختگی خازن است و زمانی می توان تشخیص داد که پنل دستور را به کمپرسور ارسال کند ولی کمپرسور استارت نکند در این زمان ۲ حالت وجود دارد که یا خازن سوخته است و یا خود کمپرسور. تشخیص این امر کاملاً تخصصی بوده و توسط تعمیر کار کولر گازی انجام می شود و در صورت معیوب بودن خازن پس از تعویض آن کمپرسور به راه می افتد.

تعویض موتور فن کمپرسور: زمانی که موتور فن کمپرسور سوخته باشد باید برای تعویض موتور فن و یا تعمیر ان اقدام کرد برای تعویض موتور فن ابتدا باید قاب کمپرسور باز شود و پس از قطع برق و جداسازی سیم های ارتباطی فن را از دستگاه جدا سازیم و موتور فن جدید را جایگزین آن کنیم.

باد گرم زدن کولر گازی: آمدن باد گرم از کولر گازی زمانی که آن را در حالت سرما روشن می کنیم چند دلیل دارد که در زیر دلایل آن را ذکر می کنیم:

۱- کم شدن گاز دستگاه ۲- سوختگی خازن کمپرسور ۳- خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور ۴- از کار افتادن کمپرسور دستگاه در صورت مشاهده باد گرم از کولر گازی حتما با تعمیرگاه مجاز کولر گازی تماس حاصل فرمایید تا بدرتی مشکل کولرگازی شما را تشخیص دهند.همچنین ممکن است مشکلاتی غیر از مسائل بالا برایتان پیش آید.در اینصورت تعمیرکار ما اقدام به امتحان و تست کردن کولر گازی شما می نماید.این امر می بایست با دید فنی صورت پذیرد.

[/vc_column_text][vc_column_text text_larger=”no”]

هزینه سرویس کولرگازی  از ۱۵۰,۰۰۰ تومان  تا ۲۵۰,۰۰۰ تومان
 هزینه شارژ گاز تکمیلی کولرگازی از ۱۵۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 هزینه وکیوم و شارژ گاز کامل کولرگازی از ۴۰۰,۰۰۰ تومان تا ۷۰۰,۰۰۰ تومان
هزینه جوشکاری نقره ( لوله مسی ) هر متر جوشکاری   ۵۰,۰۰۰ تومان
هزینه تعویض خازن کولرگازی از ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۳۰۰,۰۰۰ تومان
هزینه تعویض کنتاکتور کولرگازی از ۲۵۰,۰۰۰ تومان تا ۴۰۰,۰۰۰ تومان
هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی از ۴۰۰,۰۰۰ تومان تا ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 هزینه لوله کشی ( لوله مسی و عایق ) هر متر  ۵۰,۰۰۰ تومان
هزینه نصب کولرگازی از ۳۵۰,۰۰۰ تومان تا ۳۵۰,۰۰۰ تومان
هزینه جابه جایی کولرگازی از ۲۰۰,۰۰۰ تومان تا ۳۵۰,۰۰۰ تومان
هزینه تعمیر برد کولرگازی از ۲۵۰,۰۰۰ تومان تا ۵۰۰,۰۰۰ تومان
هزینه رفع آبریزی کولرگازی از ۱۵۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان
هزینه رفع نشتی کولرگازی از ۲۰۰,۰۰۰ تومان تا ۴۰۰,۰۰۰ تومان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مقاله قبلی

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت AUX آ یو ایکس

مقاله بعدی

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر کولرگازی AUX آ یو ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.