بلاگ, خدمات تعمیرات داکت اسپلیت

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت دایکین

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت دایکین

سرویس داکت اسپلیت دایکین چگونه صورت می گیرد؟ داکت اسپلیت سیستمی هوشمند و حساس می باشد که تعمیر آن بایستی در اولویت قرار گیرد. هدف از مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت دایکین آن است، این وسیله بتواند تا مدتها میهمان منزل شما باشد و با خرابی ناگهانی شما را به دردسر دچار نکند. امروزه تقریبا در تمام خانه ها داکت اسپلیت به چشم می خورد ولی تعداد محدودی از افراد هستند که برای سرویس داکت اسپلیت زمان مناسبی مشخص کرده و آن را مهم می دانند. از این رو در خیلی از مواقع افراد مجبور به خرید مجدد دستگاه می شوند. به همین دلیل است که سرویس تخصصی داکت اسپلیت از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی آن را مدنظر داشته باشید.
خدمات کارگاه نمایندگی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت دایکین نسیم سرویس در زمینه سرویس داکت اسپلیت به شرح زیر می باشد :
1- تعمیر برد داکت اسپلیت ، 2- تعمیر و سرویس کمپرسور داکت اسپلیت ، 3- تعویض کمپرسور داکت اسپلیت ، 4- تعمیر و یا تعویض موتور فن داکت اسپلیت 5- تعمیر و تعویض ترموستات داکت اسپلیت  و… می باشد. در سرویس داکت اسپلیت استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت داکت اسپلیت یا اسپلیت شما کاسته می شود.پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود را به دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید.

هزینه ها در نمایندگی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت دایکین

تعمیر و یا تعویض برد پنل: در صورتی که برد پنل کولرگازی شما قدرت دستور دادن به کمپرسور و یا موتور فن را دارا نباشد و ارور دهد و به تشخیص تعمیرکار معیوب باشد احتیاج به تعمیر و یا تعویض دارد. در این صورت ابتدا تعمیرکار قاب دستگاه را باز کرده و سپس برد دستگاه را با دقت جدا کرده و برای تعمیر به کارگاه می برد و پس از تست های انجام شده مشخص می شود که برد دستگاه قابل تعمیر می باشد و یا خیر. اگر برد قابل تعمیر باشد قطعه معیوب تعمیر می شود و برد را به پنل متصل می کنند و اگر غیر از این باشد برد اصلی دستگاه تهیه شده و بر روی کولرگازی شما نصب می شود.

تعویض خازن: خازن دو صفحه موازی فلزی می باشد که در میان آن لایه ای از هوا یا عایق قرار می گیرد خازن ها انرژی الکتریکی را نگه داشته و به همراه مقاومت ها، در مدار تایمینگ استفاده میشوند.در بعضی مواقع دلیل باد گرم زدن کولرگازی سوختگی خازن است و زمانی می توان تشخیص داد که پنل دستور را به کمپرسور ارسال کند ولی کمپرسور استارت نکند در این زمان 2 حالت وجود دارد که یا خازن سوخته است و یا خود کمپرسور. تشخیص این امر کاملاً تخصصی بوده و توسط تعمیر کار داکت اسپلیت انجام می شود و در صورت معیوب بودن خازن پس از تعویض آن کمپرسور به راه می افتد.

تعویض موتور فن کمپرسور: زمانی که موتور فن کمپرسور سوخته باشد باید برای تعویض موتور فن و یا تعمیر ان اقدام کرد برای تعویض موتور فن ابتدا باید قاب کمپرسور باز شود و پس از قطع برق و جداسازی سیم های ارتباطی فن را از دستگاه جدا سازیم و موتور فن جدید را جایگزین آن کنیم.

باد گرم زدن داکت اسپلیت : آمدن باد گرم از داکت اسپلیت زمانی که آن را در حالت سرما روشن می کنیم چند دلیل دارد که در زیر دلایل آن را ذکر می کنیم:

1- کم شدن گاز دستگاه 2- سوختگی خازن کمپرسور 3- خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور 4- از کار افتادن کمپرسور دستگاه در صورت مشاهده باد گرم از داکت اسپلیت حتما با تعمیرگاه مجاز داکت اسپلیت تماس حاصل فرمایید تا بدرتی مشکل کولرگازی شما را تشخیص دهند.همچنین ممکن است مشکلاتی غیر از مسائل بالا برایتان پیش آید.در اینصورت تعمیرکار ما اقدام به امتحان و تست کردن داکت اسپلیت شما می نماید.این امر می بایست با دید فنی صورت پذیرد.

هزینه سرویس کولرگازی  از 150,000 تومان  تا 250,000 تومان
 هزینه شارژ گاز تکمیلی کولرگازی از 150,000 تومان تا 300,000 تومان
 هزینه وکیوم و شارژ گاز کامل کولرگازی از 400,000 تومان تا 700,000 تومان
هزینه جوشکاری نقره ( لوله مسی ) هر متر جوشکاری   50,000 تومان
هزینه تعویض خازن کولرگازی از 150,000 تومان 300,000 تومان
هزینه تعویض کنتاکتور کولرگازی از 250,000 تومان تا 400,000 تومان
هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی از 400,000 تومان تا 700,000 تومان
 هزینه لوله کشی ( لوله مسی و عایق ) هر متر  50,000 تومان
هزینه نصب کولرگازی از 350,000 تومان تا 350,000 تومان
هزینه جابه جایی کولرگازی از 200,000 تومان تا 350,000 تومان
هزینه تعمیر برد کولرگازی از 250,000 تومان تا 500,000 تومان
هزینه رفع آبریزی کولرگازی از 150,000 تومان تا 300,000 تومان
هزینه رفع نشتی کولرگازی از 200,000 تومان تا 400,000 تومان

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت به همراه تعمیر و تعویض کمپرسور داکت اسپلیت

انجام سرویس داکت اسپلیت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس داکت اسپلیت به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. متاسفانه فرهنگ استفاده در ایران در زمینه ی نگهداری از کولرهای گازی هنوز جا نیفتاده تا جایی که شاهد این هستیم سرویس کردن این دستگاه ها گاها چندین سال به تعویق می افتد و این امر منجر به خسارت های ثانویه به کولر می شود. پس ما در همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس داکت اسپلیت  خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن داکت اسپلیت رخ دهد داوری می کنید.

طرح ویژه سرویس داکت اسپیلت

همشهریان محترم تهرانی توجه نمائید که با فرا رسیدن فصل گرما چنانچه قصد سرویس داکت اسپلیت خود را دارید،سرویسکاران برای شما طرح های ویژه و تعرفه های قیمتی مناسبی در نظر دارد.خدمات سرویس داکت اسپیلت در تهران در سریع ترین زمان (به دلیل شعبات مختلف نسیم سرویس در شهر تهران) ارائه می گردد.

 

گستره خدمات سرویس و تعمیر و تعویض کمپرسور و ترموستات داکت اسپیلت

ساکنین محترم تهران می توانند از سریع ترین سرویسکار سرویس داکت اسپلیت خود استفاده نمایند.پروسه سرویس دهی سایر شرکت های فعال در زمینه خدمات داکت اسپیلت به علت شلوغی شهر تهران گاها با بد قولی مواجه است و مشتریان زیادی از خدمات این شرکت ها ناراضی می باشند.این در حالیست که مرکز اصلی این شرکت ها از محل زندگی مشتریان دور است.این مشکل با استقرار شعب خدمت رسانی به صورت کامل حل شده است و به سفارشات سرویس کولر های گازی در شهر تهران در همان روز رسیدگی خواهد شد.